Oferty pracy nad morzem, pracy na wakacje, pracy sezonowej

Praca dla kelnera
Witam!Może ktoś z Państwa potrzebuje wzmożonej obsady do restauracji na stanowisku kelner/kelnerka na okres Bożego Ciała w terminie 26.05-2.06?Wraz z kolegą bardzo chętnie podejmiemy się pracy z zakwaterowaniem. Obydwoje w...
Dzień dobry,Poszukuję pracy jako Kelnerka. Posiadam doświadczenie.Zależy mi na pracy która obejmuje też zakwaterowanie.W ogłoszeniu podaje swój nr telefonu i mail.Z poważaniem
Gdańsk i okolice
Zakres obowiązków: zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej, barmańskiejprzestrzeganie przepisów i obowiązujących procedurutrzymanie czystości stanowiska pracyWymagania:komunikatywność i orientacja na klientanienaganna...
Jarosławiec
Praca nad morzem w renomowanej restauracji czeka na Ciebie!!kelner/kaPraca caloroczna. WYSOKIE wynagrodzenie i MEGA napiwki dla Ciebie.Zakwaterowanie i posilek bezplatny. Zapewniamy elastyczny grafik, prace w mega milej i przyjaznej...
Krynica Morska

Praca z zakwaterowaniem

Praca da par