Oferty pracy nad morzem, pracy na wakacje, pracy sezonowej

Opiekun Klienta 2024-02-05
Zachodniopomorskie
Miejsce pracy: Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski), Grzybowo (pow. kołobrzeski), Niechorze (pow. gryficki), Pobierowo (pow. gryficki), Rowy (pow. słupski)

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poziomu zadowolenia i oczekiwań Gości resortu turystycznego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i dobrych relacji z Gośćmi
  • Sprzedaż produktów i usług Gościom resortu
  • Wprowadzanie do oferty nowych produktów i usług
  • Raportowanie prowadzonych działań i ich wyników

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub sprzedaży produktów/usług
  • Gotowość do stacjonarnej pracy na terenie wybranego resortu
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość, elastyczność
  • Umiejętność szybkiego budowania relacji

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą z perspektywami rozwoju w strukturach sprzedażowych sieci Holiday Park & Resort
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie w formie podstawy oraz comiesięcznej prowizji od sprzedaży
  • Szkolenie produktowo-sprzedażowe oraz wdrożenie do pracy jako Opiekun Klienta
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów
  • Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników
  • Firmowe spotkania integracyjne i okolicznościowe
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)
Ocena: 6
Wyświetleń: 638 Dodał(a): rekrutacja